Nabídka práce Zkušební technik- troubleshooter - Vimperk na Prachaticku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZKUŠEBNÍ TECHNIK- TROUBLESHOOTER v lokalitě Vimperk na Prachaticku přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. (26034441). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zkušební technik- troubleshooter
Odvětví:
Výroba a provoz
Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
20 700 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- zkouší, oživuje, konfiguruje a kalibruje elektronické sestavy (osazené DPS, podsestavy, moduly) nebo celé přístroje
- provádí jednoduché montáže na sestavách nebo přístrojích
- hledá chyby a jejich příčiny
- odstraňuje a opravuje chyby (pájení, montáž, nastavení dle pracovního postupu)
- pracuje s konstrukční a výrobní dokumentací - osazovací výkresy, schémata zapojení, montážní výkresy ad.
- provádí kalibrace, údržbu a seřizování měřícího vybavení
- podílí se na řešení konstrukčních či jiných technických potíží
Požadujeme:
- samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost
- ochotu se dále vzdělávat
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.
Kontaktní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.: 388 452 254, e-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com, kariérní stránky zaměstnavatele https://www.career.rohde-schwarz.cz/cz/kariera/start/

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1005997
Zaměstnavatel:
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. (26034441)
Kde budete pracovat:
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 388 452 254
E-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com

Další nabídka práce podle lokality