Nabídka práce Lékárník/lékárnice - Prachatice

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE v lokalitě Prachatice přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel BENU Česká republika a.s. (49621173). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 38 000 Kč .

Pracovní pozice:
Lékárník/lékárnice
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Farmaceuti bez specializace
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
38 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍ NÁPLŇ NAŠICH ODBORNÍKŮ JE:
Poskytování konzultační činnosti pro pacienty
Spolupráce při objednávání léku a spolupráce s farmateutickými společnostmi
Administrativa spojená s provozem lékárny
Zapojování se do odborných projektů jako např. screening diabetu v lékárnách, testování paměti, individuální poradenství pro pacienty v konzultačních místnostech, Alzheimer screening, odvykání kouření, a mnoho dalších..

PRO VÝKON POZICE JE U NÁS NEZBYTNÉ MÍT:
Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
Zájem o pacienta a jeho zdraví
Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
Příjemné vystupování
Spolehlivost a pracovitost
Český jazyk- úroveň C1

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Nabízíme vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů
Na každé naší lékárně máme vybavenou sktivní laboratoř
Poskytujeme úhradu příspěvku do ČLnK
BENU léková karta pro zaměstnance
Odměny za doporučení zaměstnanců
Firemní akce/teambuildingy
Pracovní obuv
Týden placeného volna před atestací
Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1006589
Zaměstnavatel:
BENU Česká republika a.s. (49621173)
Kde budete pracovat:
BENU Česká republika a.s. - provozovna Prachatice
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 565 425

Další nabídka práce podle lokality