Nabídka práce OPERÁTOR/OPERÁTORKA STROJÍRENSKÉ VÝROBY - Olomouc na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/OPERÁTORKA STROJÍRENSKÉ VÝROBY v lokalitě Olomouc na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel GASL CZ s.r.o. (24272078). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
OPERÁTOR/OPERÁTORKA STROJÍRENSKÉ VÝROBY
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Operátor/operátorkA strojírenské výroby (1812005)
Požadujeme: manuálně zručný a fyzický zdatný, se orientujete ve výkresové dokumentaci - výhodou, jste spolehlivý, pečlivý, samostatný
Náplň práce: obsluze zařízení na výrobu ložisek, kontrole kvality.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, máte nárok na 25 dní dovolené, zajistíme Vám stejné pracovní a mzdové podmínky jako mají kmenoví zaměstnanci, navýšení mzdy po zkušební době.

Pracoviště: Olomouc
Mzda: od 21.000,- Kč (po zkušební době navýšení) + obědy za 15 Kč (za víkendové a noční směny stravenky)
Nástup: dle dohody
Směnnost: třísměnný provoz anebo 12 hodinové směny (denní/noční)
Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
1020006
Zaměstnavatel:
GASL CZ s.r.o. (24272078)
Kde budete pracovat:
GASL CZ s.r.o..
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 447 451
E-mail: prace@gasl.cz