Nabídka práce Umělecký slévač barevných kovů - Brodek u Přerova na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa UMĚLECKÝ SLÉVAČ BAREVNÝCH KOVŮ v lokalitě Brodek u Přerova na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 06.01.2024 firma - zaměstnavatel ZVONAŘSKÁ DÍLNA TOMÁŠKOVÁ-DYTRYCHOVÁ s.r.o. (25864050). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
Umělecký slévač barevných kovů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Slévači
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.01.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Zaměstnavatel požaduje:
uměleckého slévače barevných kovů (Cu, Sn) a formíře pro technologii přesného lití s praxí min. 5 let.

Náplň práce: práce ve zvonařské dílně, která je unikátní svou výrobou. práce se zvonovými formami a dalšími uměleckými výrobky, které se modelují a poté odlévají.

Zaměstnavatel nabízí:
k dispozici firemní auto ve směru Brodek u Přerova - Prostějov

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: obchod@zvony-tomaskova.cz;
- telefonicky na čísle 581 741 367 - paní Leticie Vránová-Dytrychová

Místo výkonu práce: ZVONAŘSKÁ DÍLNA TOMÁŠKOVÁ-DYTRYCHOVÁ s.r.o., Štefanikova č.p. 196, 751 03 Brodek u Přerova

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1024706
Zaměstnavatel:
ZVONAŘSKÁ DÍLNA TOMÁŠKOVÁ-DYTRYCHOVÁ s.r.o. (25864050)
Kde budete pracovat:
ZVONAŘSKÁ DÍLNA TOMÁŠKOVÁ-DYTRYCHOVÁ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 581741367
E-mail: obchod@zvony-tomaskova.cz