Nabídka práce Vývojový pracovník optiky - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK OPTIKY v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 29.06.2021 firma - zaměstnavatel Meopta - optika, s.r.o. (47677023). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vývojový pracovník optiky
Odvětví:
Věda a výzkum
Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.06.2021
Mzda:
25 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody - home office, příspěvek na penzijní připojištění
Zvláštní prémie - čtvrtletní a roční bonusy
Podnikové stravování - příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
Doba zaměstnání: doba určitá nebo doba neurčitá

Náplň:
Vývoj a konstrukce optických systémů v oblasti optomechanických přístrojů; Specifikace výrobních tolerancí, vyhodnocení kvality obrazu; Komunikace a definice požadavků se zákazníky a dodavateli na globální úrovni, telekonference, zahraniční cesty; Spolupráce s kolegy na vývojovém a výrobním oddělení

Požadavky:
VŠ technického směru (optika, fyzika, fyzikální inženýrství, přesná mechanika); Znalosti geometrické optiky a fyziky; Znalost některého z optických konstrukčních programů (Zemax, Oslo); Plynná komunikace v českém nebo anglickém jazyce

Nabízíme:
Čtvrtletní a roční bonusy, produktivní bonus, home office, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, možnost příspěvku na dojíždění nebo bydlení, podpora odborného a jazykového vzdělávání aj.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: jana.tvardkova@meopta.com;

Místo výkonu práce: Meopta-optika, s.r.o., Kabelíkova 1, 750 02 Přerov.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) - nebo český jazyk

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1026527
Zaměstnavatel:
Meopta - optika, s.r.o. (47677023)
Kde budete pracovat:
Meopta - optika, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 739244553
E-mail: jana.tvardkova@meopta.com

Další nabídka práce podle lokality