Nabídka práce Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Troubky na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL v lokalitě Troubky na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 29.06.2021 firma - zaměstnavatel LIBOR HABÁŇ AUTODOPRAVA s.r.o. (27847551). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
29.06.2021
Mzda:
22 200 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
přeprava nákladů do Běloruska a Ruska

Požadavky:
řidičský průkaz sk. C a E; trestní rejstřík bez záznamu; komunikativní znalost ruského jazyka; orientace v celní problematice; profesní průkaz

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Libor Habáň:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: libor.haban@tiscali.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek 08,00 - 16,00hod.) na čísle 602 739 621;
- osobně (pouze po předchozí telefon. dohovoru) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: LIBOR HABÁŇ AUTODOPRAVA s.r.o., areál Prekona, Troubky č.p. 900, 751 02 Troubky nad Bečvou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Jazykové znalosti:
Ruština (aktivní) - komunikativní znalosti

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1028071
Zaměstnavatel:
LIBOR HABÁŇ AUTODOPRAVA s.r.o. (27847551)
Kde budete pracovat:
LIBOR HABÁŇ AUTODOPRAVA s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602739621
E-mail: libor.haban@tiscali.cz

Další nabídka práce podle lokality