Nabídka práce Operátor/ka výroby a balení - obsluha strojů a etiketování - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA VÝROBY A BALENÍ - OBSLUHA STROJŮ A ETIKETOVÁNÍ v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2021 firma - zaměstnavatel Workforce Solutions s.r.o. (07130414). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
Operátor/ka výroby a balení - obsluha strojů a etiketování
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
01.03.2021
Mzda:
22 000 Kč
Popis pozice: obsluha výrobní nebo balící linky, kontrola kvality výrobku, seřizování a nastavování výrobního zařízení, kontrola výrobního procesu s cílem zamezit neplánovaným zastavením linky/zařízení, 3 směnný, případně 4 směnný provoz.
Požadavky: základní uživatelská znalost práce na PC, schopnost práce ve směnném provozu, zájem o technická zařízení, schopnost týmové práce, samostatnost a odpovědnost, ochotu učit se nové věci.
Nabízíme: příspěvek na stravu, možnost nákupu v podnikové prodejně, zdravotní péči, týden dovolené navíc a další.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem michaela.dregrova@manpower.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1053317
Zaměstnavatel:
Workforce Solutions s.r.o. (07130414)
Kde budete pracovat:
Workforce Solutions s.r.o. - pracoviště P & G - Rakona
Kontaktní údaje:
E-mail: michaela.dregrova@manpower.cz

Další nabídka práce podle lokality