Nabídka práce Pokladní čerpací stanice - Rokycany

S novou nabídkou volného pracovního místa POKLADNÍ ČERPACÍ STANICE v lokalitě Rokycany přichází na pracovní trh ke dni 05.03.2024 firma - zaměstnavatel Kripner s.r.o. (29090954). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
Pokladní čerpací stanice
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.03.2024
Mzda:
21 300 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie po zkušební době přpíspěvek na ŽP, slevy na palivo a zboží, prémie za plnění pl
Náplň práce: prodej PHM, zboží v obchodě, úklid, doplňování zboží, výpomoc ve fastfoodu, příjem hotovosti i bezhotovosti, pracovní doba od 6:00-18:00 hod a 18:00- 6:00 hod.
Požadavky: nutný prozákaznický přístup, platný ŘP sk. B, praxe v obchodě vítána, znalost cizích jazyků výhodou. Nutná vlastní doprava na pracoviště.
Nabízíme: po zkušební době přpíspěvek na ŽP, slevy na palivo a zboží, prémie za plnění plánu
JOBMATCH

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1057057
Zaměstnavatel:
Kripner s.r.o. (29090954)
Kripner s.r.o./Rokycany čerpací stanice Shell D5 směr na Prahu
Kontaktní údaje:
Tel.: 727 871 937
E-mail: kripnersro@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality