Nabídka práce Sanitář/ka - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa SANITÁŘ/KA v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s. (47682795). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
Sanitář/ka
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Sanitáři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
19 500 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Osobní kontakt pouze po předchozí domluvě; Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Náplň práce:
- Vykonávání činností týkající se základní ošetřovatelské péče.

Požadujeme:
- Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění (sanitářský kurz)
- Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
- Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
- Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).

Platové podmínky:
- Tarifní zařazení (nástupní mzda od 12 500,- Kč + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení.

Benefity:
- Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky,…).

Termín nástupu:
- ihned (případně dle dohody)

Kontakt:
telefonicky, e-mmailem, osobně pouze po předchozí domluvě.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1115386
Zaměstnavatel:
Nemocnice Šumperk a.s. (47682795)
Kde budete pracovat:
Nemocnice Šumperk a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602697486
E-mail: monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz