Nabídka práce Pracovník/ice zákaznického servisu - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/ICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o. (04084471). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovník/ice zákaznického servisu
Odvětví:
Administrativa
Obchod a cestovní ruch
Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
18 900 Kč
Náplň práce: pracovník bude v rámci cílené kampaně na zdravotnický personál, komunikovat s kandidáty z řad zemí bývalého SSSR ( společnost má akreditaci od ministerstva zdravotnictví -o vzdělávacího pracoviště dále se bude starat komplet o stávající i nové zákazníky, do této náplně spadá komunikace s nimi v rámci reklamací, objednávek, přeobjednávání, tvoření cenových kalkulací, aj.
Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ŘP skup. B.
Nabízíme: stravenky.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1209844
Zaměstnavatel:
VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o. (04084471)
Kde budete pracovat:
VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o. - UL, provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 774320438
E-mail: info@vzc.cz