Nabídka práce Montážní dělníci/dělnice výrobků z ostatních materiálů - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/DĚLNICE VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 07.11.2023 firma - zaměstnavatel ADECCO spol.s r.o. (45806403). Výše nabídnuté mzdy je 21 262 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Montážní dělníci/dělnice výrobků z ostatních materiálů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
07.11.2023
Mzda:
16 537 až 21 262 Kč
Místo výkonu práce: KONE Industrial - koncern s.r.o., Předlická 452/24, Ústí nad Labem.
Náplň práce: obsluha výrobních strojů určených pro výrobu komponent nutných ke kompletaci výrobků KONE, plnění výrobního plánu kvantitativní a kvalitativní,dodržování předpisů a pravidel BOZP,kontrola technické správnosti produktů, evidence práce v PC aplikaci, reporting výsledků, scrapu, odpadů, prostojů.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost práce na PC.
Nabízíme: mzdu 16 537 - 21 262,- Kč., unišeky za plně odpracované čtvrtletí ve výši 500,-Kč., stravenky 90,-; bonusy 0-15% ze základní mzdy.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní schůzku.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1210024
Zaměstnavatel:
ADECCO spol.s r.o. (45806403)
Kde budete pracovat:
ADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební
Kontaktní údaje:
Tel.: 475210547