Nabídka práce Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI PŘÍPRAVY JÍDEL V ZAŘÍZENÍCH RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ A VE VÝDEJNÁCH v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Hamlet Manukyan (28734777). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: příprava zeleniny, smažení polotovarů.
Požadujeme: základní vzdělání, částečná znalost arménštiny výhodou.
Nabízíme: pracovní dobu od 08:30 do 19:00 hod 1 týden: PO,ST,PÁ, 2 týden: ÚT, ČT, SO.
Kontakt: telefonicky v pracovní dny.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1212051
Zaměstnavatel:
Hamlet Manukyan (28734777)
Kde budete pracovat:
Hamlet Manukyan - Kebab Albert
Kontaktní údaje:
Tel.: 774211442

Další nabídka práce podle lokality