Nabídka práce SEŘIZOVAČ/KA TKACÍCH STROJŮ - Letohrad na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ/KA TKACÍCH STROJŮ v lokalitě Letohrad na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel Dietfurt, s.r.o. (64792714). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
SEŘIZOVAČ/KA TKACÍCH STROJŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
MÍSTO VÝKONU: Orlice č.p. 105, 561 51 Letohrad
PRACOVNÍ NÁPLŇ: rozjezd tkacích strojů + základní seřizování strojů - pracovní místo k zaučení
POŽADUJEME: podmínkou je předchozí zaměstnání na plný úvazek na jakékoli pracovní pozici v délce trvání minimálně 3 roky za posledních 5 let, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost
Je uvedená základní mzda po zapracování. NABÍZÍME: příspěvek na stravování, mimořádné odměny

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1220764
Zaměstnavatel:
Dietfurt, s.r.o. (64792714)
Kde budete pracovat:
Dietfurt, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 466 015
E-mail: dietfurt@dietfurt.cz