Nabídka práce Řidiči mezinárodní kamionové dopravy * - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY * v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 12.10.2023 firma - zaměstnavatel SKATRANS s.r.o. (27768651). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidiči mezinárodní kamionové dopravy *
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.10.2023
Mzda:
21 360 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
ŘIDIČI MKD * - státy EU
Nástup možný ihned.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E, praxe.
Náplň práce: řízení motorového vozidla pro mezinárodní kamionovou dopravu.
Nabízíme: diety ze zahraničních pracovních cest. Možnost výdělku i 50.000,- Kč měsíčně
První kontakt: telefonicky na čísle 603 242 828 nebo 724 778 388, e-mailem: skatrans@skatrans.cz nebo osobně v sídle od 8:00-16:00 hod.
ov. 17.6.
Volné místo bylo na písemnou žádost zaměstnavatele zrušeno dne 28.4.2022.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1241601
Zaměstnavatel:
SKATRANS s.r.o. (27768651)
Kde budete pracovat:
SKATRANS s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603242828, 724778388
E-mail: skatrans@skatrans.cz

Další nabídka práce podle lokality