Nabídka práce Obsluha CNC stroje * - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC STROJE * v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 16.06.2021 firma - zaměstnavatel SKS Business Unit s.r.o. (28628322). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha CNC stroje *
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
16.06.2021
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
OBSLUHA CNC STROJE *
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Vzdělání v technickém oboru výhodou. Praxe v oboru výhodou. Zručnost, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha CNC stroje. 12-ti hodinnové směny (ranní a noční)
NABÍZÍME: Příspěvek na stravné: 100,- Kč/ den.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 8-15 hod. na čísle 774 272 840, e-mailem: bilkova@sksbu.cz nebo osobně na adrese Jiráskova 116, 753 01 Hranice. (1. patro)
ov. 16.6.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
1246659
Zaměstnavatel:
SKS Business Unit s.r.o. (IČ: 28628322)
Kde budete pracovat:
SKS Business Unit s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 774272840
E-mail: bilkova@sksbu.cz

Prohlédnout dalších 1251 nabídek práce na Vsetínsku