Nabídka práce Specialisté v oblasti robotiky a robotických systémů - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTÉ V OBLASTI ROBOTIKY A ROBOTICKÝCH SYSTÉMŮ v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel TAJMAC-ZPS, a.s. (26215578). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 60 530 Kč .

Pracovní pozice:
Specialisté v oblasti robotiky a robotických systémů
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
60 530 Kč
Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na automatizaci a robotizaci,
praxi v oblasti robotických systémů a zavádění robotiky, praxe v oblasti výzkumu a vývoje obráběcích center, znalost zavádění prvků průmyslu 4.0 výhodou, RJ + ANJ - aktivní, znalost technické a mluvené, zkušenost profesionálního překladatele
Náplň práce: projektování a uvedení do provozu robotických systémů pro řízení vícevřetenových soustružnických automatů ve výrobním závodě a u konečného zákazníka, jednání se zahraničními zákazníky, účast na výstavách a různých akcích na podporu vícevřetenových soustružnických automatů v zahraničí.
Výhody: podnikové stravování, jazykové a odborné vzdělávání, životní pojištění, mimopracovní akce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1279833
Zaměstnavatel:
TAJMAC-ZPS, a.s. (26215578)
Kde budete pracovat:
TAJMAC-ZPS, a.s. - sídlo
Kontaktní údaje:
E-mail: jsatankova@tajmac-zps.cz