Nabídka práce Elektronik - Česká Ves na Jesenicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRONIK v lokalitě Česká Ves na Jesenicku přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel Řetězárna a.s. (47672081). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektronik
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
AKTUALIZACE 28.3.2024
První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mailu: personalni@retezarna.cz (zde možnost zaslání životopisů).
- telefonicky na tel. čísle 584 488 149 (PO-PÁ mezi 09:00 - 11:00 hod.)
PRACOVNÍ DOBA:
- třísměnný provoz: 06:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 06:00 hod.
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- výuční list v oboru elektrikář/elektrotechnické práce
- vyhláška 50/78 Sb.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- oprava a udržování elektrických řídících systémů
- samostatné odborné práce při zjišťování a odstraňování závad, preventivních, běžných,
středních a generálních opravách, kontrolách, výměnách el. strojů, přístrojů a zařízení s nízkým
nebo vysokým napětím budov a objektů průmyslové vybavenosti, silových kabelů, elektrických
zařízení strojů, výrobních linek apod. ve všech výrobních i nevýrobních oborech
- samostatné opravy a úpravy elektronických regulátorů svař. automatů
- osciloskopické měření svař. automatů
- programování mikroprocesních teplotních regulátorů
- samostatné odstraňování závad na elektrozařízeních se složitým ovládáním a regulací na
svařovacích automatech - slaboproud.
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku
- po zaučení až 40 000 Kč hrubá mzda
- penzijní spoření (po 3 měsíční zkušební době),
- příspěvek na penzijní připojištění až do výše 17 tis. Kč/rok
- příspěvky na dětské rekreace
- možnost zapůjčení nářadí
- zákonná volna nad rámec ZP
- příplatky a další
- obědy - výběr ze 2 jídel
- pracovní doba 7,5 hod/den
- po odpracování jednoho roku nárok 5 týdnů dovolené

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
1322650
Zaměstnavatel:
Řetězárna a.s. (47672081)
Kde budete pracovat:
Řetězárna a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 584 488 149
E-mail: personalni@retezarna.cz