Nabídka práce POMOCNÉ PRÁCE PŘI OBSLUZE VRTNÉ SOUPRAVY - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÉ PRÁCE PŘI OBSLUZE VRTNÉ SOUPRAVY v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 26.02.2020 firma - zaměstnavatel Global - Geo, s.r.o. (27472540). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 536 Kč .

Pracovní pozice:
POMOCNÉ PRÁCE PŘI OBSLUZE VRTNÉ SOUPRAVY
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní vrtači a příbuzní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.02.2020
Mzda:
19 536 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 81139 Ostatní vrtači a příbuzní pracovníci
- Místo výkonu práce: celá ČR
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.11.2019
- Náplň práce: pomocné práce při obsluze vrtné soupravy v rámci provádění geologických a hydrogeologických prací
- Požadujeme: ochotu cestovat, zkušenost se zednickou prací výhodou
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo se dostavte osobně na výběrové řízení, a to každou středu od 9:00 do 12:00 hod na adrese Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové, kontaktní osoba: Žaba Pavel Ing., e-mail: zaba@globalgeo.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1324235
Zaměstnavatel:
Global - Geo, s.r.o. (27472540)
Kde budete pracovat:
Global - Geo, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: zaba@globalgeo.cz

Další nabídka práce podle lokality