Nabídka práce PRACOVNÍCI PEKÁRNY - Hořovice na Berounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI PEKÁRNY v lokalitě Hořovice na Berounsku přichází na pracovní trh ke dni 09.01.2024 firma - zaměstnavatel SANELIA Beroun s.r.o. (05361524). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍCI PEKÁRNY
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ruční baliči, plniči a etiketovači
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
09.01.2024
Mzda:
18 900 Kč
Náplň práce: balení pečiva. Práce ve vyšších teplotách. Požadavky: znalost ruštiny, rumunštiny či angličtiny (výhodou), znalost práce na PC, průkaz na VZV výhodou, ŘP skup. B, C výhodou, pracovitost, flexibilita, spolehlivost. Kontakt: tel. (9:00 - 18:00 hod.), e-mailem či osobně (11:00 - 18:00 hod.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
14786
Zaměstnavatel:
SANELIA Beroun s.r.o. (05361524)
Kde budete pracovat:
SANELIA Beroun s.r.o. - Hořovice 1
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 180 062
E-mail: sashabelii-83@mail.ru