Nabídka práce MECHANICI A OPRAVÁŘI INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ - Osek na Berounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANICI A OPRAVÁŘI INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ v lokalitě Osek na Berounsku přichází na pracovní trh ke dni 03.01.2023 firma - zaměstnavatel ALBERTINA Machinery s.r.o. (41194624). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

MECHANICI A OPRAVÁŘI INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Informační technologie
Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.01.2023
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Náplň práce: čtení elktro schémat, údržba PLC zařízení řady Simatic S7-1200, nastavení parametrů SW a uvedení stroje do provozu, zpracování a dokumentace technických řešení, návodů a jejich parametrů, spolupráce se strojní konstrukcí a výrobou při oživování montážních linek a strojních zařízení. Požadavky: Anglický i Ruský jazyk z důvodu komunikace se zahraničními klienty a pracovních cest do zahraničí. Kontakt: emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
16146
Zaměstnavatel:
ALBERTINA Machinery s.r.o. (41194624)
Kde budete pracovat:
ALBERTINA Machinery s.r.o. Osek/Komárov
Kontaktní údaje:
E-mail: info@grapecare.cz