Nabídka práce STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ - Frýdlant nad Ostravicí na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 18.12.2023 firma - zaměstnavatel RV Styl s. r. o. (26821486). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 210 Kč/hod . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Doprava
Profesní zařazení:
Obsluha zemních a příbuzných strojů
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.12.2023
Mzda:
210 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Ubytování
Poznámka k nabídce práce:
C04 a:25/5/2021 a:18/12/2023
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí. Nástup dle dohody.
Požadujeme:
- strojnický průkaz a praxi
- dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- požadujeme spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.
Náplň práce:
- vedení záznamů o provozu stroje, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného
- pracovní dny pondělí až pátek
- sobota a neděle volno.
Zaměstnanecké výhody:
- personální strava a možnost ubytování
- prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky pondělí až pátek 06-14 hod., e-mailem, osobně. Kontakt emailem, telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, zaměstnavatel RV Styl s. r. o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
245160
Zaměstnavatel:
RV Styl s. r. o. (26821486)
Kde budete pracovat:
RV Styl s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 804 751
E-mail: apolachova@rvstyl.cz