Nabídka práce LEKTOŘI ANGLICKÉHO, ŠPANĚLSKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA PRO DĚTI A DOSPĚLÉ (VHODNÉ I PRO OZP) - Frýdlant nad Ostravicí na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa LEKTOŘI ANGLICKÉHO, ŠPANĚLSKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA PRO DĚTI A DOSPĚLÉ (VHODNÉ I PRO OZP) v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 01.12.2023 firma - zaměstnavatel EVERMORE - jazyková škola s.r.o. (05042810). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 250 Kč/hod .

LEKTOŘI ANGLICKÉHO, ŠPANĚLSKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA PRO DĚTI A DOSPĚLÉ (VHODNÉ I PRO OZP)
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.12.2023
Mzda:
250 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
C04 z:29/11/2017 a:1/12/2023 (VHODNÉ I PRO OZP)
Náplň práce:
- výuka anglického, španělského a německého jazyka - individuální, skupinová, evidence, tvorba školních plánů apod.
Pracovní doba pružná PO-PÁ v rozmezí 7.00-20.00 hod.
Požadujeme:
- výborné jazykové znalosti, mezinárodní uznávaný certifikát - možno dodělat v průběhu lektorování
- VŠ titul v oboru výhodou
- znalost druhého jazyka na úrovni B1+
- pobyt v zahraničí a praxe, spolehlivost, čistý TR, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost, dochvilnost.
Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a benefity.
V případě zájmu o volné místo prosím piště strukturovaný životopis a průvodní dopis e-mailem katerina.kureckova@evermore.cz , do předmětu uveďte "Lektor/ka AJ pro děti".

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) B1+

Reference:
249079
Zaměstnavatel:
EVERMORE - jazyková škola s.r.o. (05042810)
Kde budete pracovat:
EVERMORE - jazyková škola s.r.o.
Kontaktní údaje:

Další nabídka práce podle lokality