Nabídka práce SAP KONZULTANT-KA / ABAP PROGRAMÁTOR-KA (ZamK) - Nižní Lhoty na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SAP KONZULTANT-KA / ABAP PROGRAMÁTOR-KA (ZAMK) v lokalitě Nižní Lhoty na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 16.01.2023 firma - zaměstnavatel Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka (27922693). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SAP KONZULTANT-KA / ABAP PROGRAMÁTOR-KA (ZamK)
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.01.2023
Mzda:
35 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody zaiištění dopravy z a do práce, příspěv. na život a penz připojištění
Podnikové stravování za zvýhodněné ceny
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:27/4/2018 (ZamK) a:29/8/2018
Náplň práce:
- vývoj programů a aplikací v ABAPu
- analýzy, konsolidace a implementace reportů podle specifikace konzultantů
- identifikace, zajištění a realizace potřebného vývoje či změnových požadavků v SAP modulech
- tvorba a provádění testů pro kódy a komponenty
- spolupráce s ostatními konzultanty při integračním testování
- analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení.
Požadavky:
- důkladná znalost ABAP
- praktické zkušenosti s programováním ABAP
- VŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ (denní používání v mezinárodním týmu)
- výhodou orientace v SAP modulech
- analytické a logickém myšlení na vysoké úrovni
- vytrvalost a flexibilita.
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání, motivující platové ohodnocení, zajištění dopravy do a ze zaměstnání, denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, práci s nejmodernějšími technologiemi, příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí, možnost vzdělávání, odborný kariérní růst.
Kontakt e-mailem viz výše.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) denní komunikace v AJ

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
249883
Zaměstnavatel:
Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka (27922693)
Kde budete pracovat:
Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 616 674
E-mail: m.niedobova@hyundai-autoever.eu

Další nabídka práce podle lokality