Nabídka práce POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ-KA (ZamK) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ-KA (ZAMK) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel Elvir Ramadani (29224101). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ-KA (ZamK)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pomocní kuchaři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 (ZamK) z:1/10/2018
Náplň práce:
- výroba gyrosu, pizzy a burku - chorvatských specialit (maso v listovém těstě, kuchař/ka točí těsto nad hlavou až je tenké tak, že je přes něj vidět).
Požadujeme:
- znalost výroby gyrosu, pizzy a burku podmínkou.
Rozvrh pracovní doby:
- dvousměnný provoz ve 12-hodinových směnách (dle rozpisu); ne-čt 9-22:00 hod., pá+so 9-01:00 hod.
Kontakt:
- telefonicky
- osobně po předchozí tel. domluvě v čase 9-16:00 hod. na adrese: T.G. Masaryka 1107, Frýdek-Místek.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
250768
Zaměstnavatel:
Elvir Ramadani (29224101)
Kde budete pracovat:
Elvir Ramadani - Frýdek-Místek
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 239 704 (PO-PÁ 9-15:00 hod.)