Nabídka práce ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI NEMOVITOSTÍ (ZamK) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI NEMOVITOSTÍ (ZAMK) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 10.03.2022 firma - zaměstnavatel Le Mars group Inc. s.r.o. (27626407). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI NEMOVITOSTÍ (ZamK)
Odvětví:
Služby
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti nemovitostí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.03.2022
Mzda:
27 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:19/12/2018 (ZamK)
Výhodou:
- znalost korejského jazyka z důvodu denní komunikace s korejskými obchodními partnery
- výhodou zkušenosti na trhu s nemovitostmi.
Náplň práce:
- řízení oddělení realit
- komunikace s korejskými investory a nájemci
- vedení obchodních případů.
Kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Jiné (aktivní) Korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
251111
Zaměstnavatel:
Le Mars group Inc. s.r.o. (27626407)
Kde budete pracovat:
Le Mars group Inc. s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Kontaktní údaje:
E-mail: kriz@lemarsgroup.com

Další nabídka práce podle lokality