Nabídka práce OBSLUHA NA ČERPACÍ STANICI - POKLADNÍ - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA NA ČERPACÍ STANICI - POKLADNÍ v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2018 firma - zaměstnavatel Lucie Petrlíková (73594032). Výše nabídnuté mzdy je 20 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBSLUHA NA ČERPACÍ STANICI - POKLADNÍ
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2018
Mzda:
17 000 až 20 000 Kč
Místo výkonu práce: čerpací stanice Shell, Hradec Králové, Víta Nejedlého čp. 1004
- OBSLUHA NA ČERPACÍ STANICI - POKLADNÍ
- PP na dobu určitou od 4.4.2018 do 31.12.2018 - s možností prodloužení pracovní smlouvy, jedná se o práci v dvousměnném provozu (5:30 - 14, 14 - 22:30)
- Náplň práce: obsluhování zákazníků za pokladnou na čs, doplňování zboží
- Požadujeme: čistý trestní rejstřík, komunikativnost
-Nabízíme: zaměstnanecké výhody, slevy na PHM
V případě zájmu nám pošlete životopisy na e-mail: shell8121@csshell.net

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
320830
Zaměstnavatel:
Lucie Petrlíková (73594032)
Čerpací stanice Shell, Víta Nejedlého, 500 03 Hradec Králové
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 406 874, volat po-pá 7:00 - 14:00
E-mail: shell8121@csshell.net