Nabídka práce MECHANIK/-ČKA - OPRAVÁŘ/-KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - Smidary na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK/-ČKA - OPRAVÁŘ/-KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ v lokalitě Smidary na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 30.09.2019 firma - zaměstnavatel RUP "Gomselmaš" organizační složka (24783820). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
MECHANIK/-ČKA - OPRAVÁŘ/-KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
30.09.2019
Mzda:
30 000 Kč
- Místo výkonu práce: Nádražní 238, 503 53 Smidary
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Požadujeme: ochotu k pracovním, vícedenním cestám po ČR i EU, ŘP B, T
- Náplň práce: záruční i pozáruční servis a opravy zemědělských strojů, předprodejní servis strojů, příprava strojů na výstavy atd.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Današ Jozef, tel. 777 845 087, 495 436 956 (9 - 15 hod), e-mail: obchod@gomselmash.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
321448
Zaměstnavatel:
RUP "Gomselmaš" organizační složka (24783820)
OAO "Gomselmaš" odštěpný závod zahraniční právnické osoby - HK
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 845 087, 495 436 956