Nabídka práce UKLÍZEČ/-KA - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČ/-KA v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 26.01.2021 firma - zaměstnavatel SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s. (03588122). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 15 200 Kč .

Pracovní pozice:
UKLÍZEČ/-KA
Odvětví:
Služby
Zdravotnictví
Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
26.01.2021
Mzda:
15 200 Kč
Poznámka k nabídce práce:
UKLÍZEČ/-KA
- Místo výkonu práce: GrandPark, a.s. - Domov pro seniory, Exnárova č.p. 453/7, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: provádění úklidových prací v novém Domově pro Seniory
- Nabízíme: stabilní zaměstnání v nové firmě, příjemný kolektiv, stravování na pracovišti
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: o.votroubek@senecura.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
321836
Zaměstnavatel:
SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s. (03588122)
Kde budete pracovat:
GrandPark, a.s. - Domov pro seniory
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 157 978
E-mail: o.votroubek@senecura.cz