Nabídka práce SOFTWARE DEVELOPER - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa SOFTWARE DEVELOPER v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 04.10.2023 firma - zaměstnavatel Quadient Technologies Czech s.r.o. (25291939). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
SOFTWARE DEVELOPER
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Počet volných míst:
10
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.10.2023
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Na Brně 1972, Hradec Králové 500 06

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: vývoj software. Programování nových aplikací + maintenance. Unit testování. Úzká spolupráce s ostatními týmy (UX, grafici, dokumentace, support ad.).
- Požadujeme: zkušenosti na pozici Software Developer nejméně 2 roky, znalost Java Script / TypeScript, C#/.NET, Java či Kotlin, znalost cloudových platforem (Azure, AWS), zkušenosti s moderními technologiemi jako Virtual DOM, Flux, Kafka, NoSQL či Docker, zápal pro IT svět, technologie a programování, nadšení, chuť hledat neotřelé cesty a učit se novým věcem, angličina na úrovni min. B2
- Nabízíme: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dog-friendly office
- V případě zájmu kontaktujte: Rýdlová Michaela, tel.: 737 615 924, e-mail: m.rydlova@quadient.com, osobně pouze po předchozí domluvě, podmínkou předem dodání CV, ukázky kódu, příp. absolvování online programátorského testu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
322223
Zaměstnavatel:
Quadient Technologies Czech s.r.o. (25291939)
Kde budete pracovat:
Quadient Technologies Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 615 924
E-mail: m.rydlova@quadient.com

Další nabídka práce podle lokality