Nabídka práce LAKÝRNÍK/-ICE - Rychnov nad Kněžnou na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa LAKÝRNÍK/-ICE v lokalitě Rychnov nad Kněžnou na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 20.01.2022 firma - zaměstnavatel SV metal spol. s r.o. (25257366). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 000 Kč .

Pracovní pozice:
LAKÝRNÍK/-ICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
20.01.2022
Mzda:
18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
LAKÝRNÍK/-ICE - mokrá lakovna
- Pracoviště Rychnov nad Kněžnou
- Nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: lakování menších sérií průmyslových dílů.
- Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi v oboru lakýrník, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: práci v menším kolektivu, osobní přístup, rozmanitou práci s možnosti učit se novým věcem
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz
- Podrobnější informace k pracovní pozici se dozvíte při osobním pohovoru.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné znalost čtení strojírenských výkresů

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
327303
Zaměstnavatel:
SV metal spol. s r.o. (25257366)
Kde budete pracovat:
SV metal spol. s. r. o. - provozovna RK
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 433 189
E-mail: jobs@svmetal.cz

Další nabídka práce podle lokality