Nabídka práce HORIZONTKÁŘ/-KA - OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ - Černožice na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa HORIZONTKÁŘ/-KA - OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ v lokalitě Černožice na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 07.06.2021 firma - zaměstnavatel CHERSON spol. s r.o. (25933353). Výše nabídnuté mzdy je 20 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
HORIZONTKÁŘ/-KA - OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
07.06.2021
Mzda:
16 500 až 20 500 Kč
- Místo výkonu: celá ČR

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, místo výkonu práce je celá ČR

- Náplň práce: obsluha vodorovné vyvrtávačky nebo horizontální frézy

- Požadavky: min. střední odborné vzdělání (vyučení), 3 roky praxe v oboru nutná, jde o velice přesnou práci, nutná znalost výkresové dokumentace, moderní stroje se nazývají NC nebo CNC, to znamená, že jsou ovládané řídícím systémem - řízené počítače

- Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince

- Životopisy zasílejte na e-mail: kovovyrobacherson@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
328474
Zaměstnavatel:
CHERSON spol. s r.o. (25933353)
Kde budete pracovat:
CHERSON spol. s r.o. (2)
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 807 779
E-mail: kovovyrobacherson@seznam.cz