Nabídka práce Obsluha CNC - vhodné i pro ženy - Třemošnice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC - VHODNÉ I PRO ŽENY v lokalitě Třemošnice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 10.01.2024 firma - zaměstnavatel KOVOLIS HEDVIKOV a.s. (61058041). Výše nabídnuté mzdy je 24 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha CNC - vhodné i pro ženy
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha průmyslových robotů
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
10.01.2024
Mzda:
21 000 až 24 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Pracoviště: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Náplň práce: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na k.altmannova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Altmannovou Kateřinou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
366743
Zaměstnavatel:
KOVOLIS HEDVIKOV a.s. (61058041)
KOVOLIS HEDVIKOV a.s. - pracoviště Třemošnice + Ronov nad Doubravou
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 708 473
E-mail: e.pechova@kovolis-hedvikov.cz

Další nabídka práce podle lokality