Nabídka práce Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek - Telč na Jihlavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PEKAŘI, CUKRÁŘI A VÝROBCI CUKROVINEK v lokalitě Telč na Jihlavsku přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel Emre Saliji (28115767). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
21 300 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Zvláštní prémie
Místo výkonu práce: náměstí Zachariáše z Hradce č.p. 34, Telč-Vnitřní Město, 588 56 Telč.
Náplň práce :
- výroba domácí jadranské zmrzliny a cukrářských výrobků balkánské kuchyně a jejich expedice
- výroba pizzy, tortil a pečiva
- sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti a odpovědnost za prodej
- objednávky surovin pro výrobu balkánských specialit, skladování a expedice
Požadujeme :
- znalost receptur a přípravy specialit balkánské kuchyně
- dodržování hygienických standardů
- znalost makedonštiny výhodou (komunikace s dodavateli a objednávání surovin)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
394465
Zaměstnavatel:
Emre Saliji (28115767)
Kde budete pracovat:
Emre Saliji - Cukrárna Jadran
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 021 086
E-mail: emrevrajnko@icloud.com

Další nabídka práce podle lokality