Nabídka práce Řidiči autobusové dopravy - Jihlava

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI AUTOBUSOVÉ DOPRAVY v lokalitě Jihlava přichází na pracovní trh ke dni 16.06.2022 firma - zaměstnavatel ICOM transport a.s. (46346040). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidiči autobusové dopravy
Odvětví:
Doprava (volná místa na Jihlavsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Jihlavsku)
Profesní zařazení:
Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob
Počet volných míst:
41
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
16.06.2022
Mzda:
26 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody mobilní volání v rámci zvolených 6 čísel zdarma, pojištění odpovědnosti za škodu
Jízdní výhody zdarma doprava autobusy společnosti pro Vás i celou rodinu
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
o Výhodou: ŘP sk. D, profesní průkaz, digitální kartu, psychologické vyšetření
o Zdravotní způsobilost k řízení autobusu
o Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
o Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
o Garantovaný výplatní termín 14. den v měsíci
o Moderní vozový park Mercedes-Benz

Náplň práce
o Řízení autobusu
o Úklid a údržba svěřeného vozidla
o Údržba budov a souvisejících zařízení

První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8:00-12:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D výhodou
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče výhodou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
397010
Zaměstnavatel:
ICOM transport a.s. (IČ: 46346040)
Kde budete pracovat:
ICOM transport a.s. - pracoviště AN
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 052 981
E-mail: petr.kral@icomtransport.cz

Prohlédnout dalších 739 nabídek práce na Jihlavsku