Nabídka práce Pracovníci do výrobny lahůdek - Kamenné Žehrovice na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI DO VÝROBNY LAHŮDEK v lokalitě Kamenné Žehrovice na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel GURMÁN KLUB, s.r.o. (61681431). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 000 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovníci do výrobny lahůdek
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Počet volných míst:
7
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
21 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:

Požadujeme:
manuální zručnost - zaškolíme.
Pracovní náplň:
jedná se o výrobu chlebíčků, pomazánek, atd.
Pružná pracovní doba 6:00 - 14:00 hod., možnosti přesčasů
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr i na brigádu, ubytování, dopravu a stravu,
slevu 40% proti maloobchodu na naše výrobky (maso, mléčné výrobky, pomazánky, saláty, ....)

www.gurmanklub.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
463386
Zaměstnavatel:
GURMÁN KLUB, s.r.o. (61681431)
Kde budete pracovat:
GURMÁN KLUB, s.r.o. [1]
Kontaktní údaje:
Tel.: 728 380 809