Nabídka práce PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ - Klatovy

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ v lokalitě Klatovy přichází na pracovní trh ke dni 17.01.2024 firma - zaměstnavatel Drůbežářský závod Klatovy a.s. (45359989). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 33 000 Kč .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
17.01.2024
Mzda:
33 000 Kč
POŽADUJEME: oprávnění k uvedené činnosti - vyhláška 50, základní znalost práce s PC pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: práce v provozu a jeho zajištění; údržba, kontrola strojních a el. zařízení a strojů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvky na stravování (obědy, večeře), na dopravu, na ubytování , na penzijní připojištšění, na dovolenou, kulturu, sport, vzdělání, na úhradu předškolního zařízení, na rekreace (rekondiční pobyty); 5 týdnů dovolené, roční odměny, možný nákup výrobků, náborový příspěvek

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Reference:
477717
Zaměstnavatel:
Drůbežářský závod Klatovy a.s. (45359989)
Kde budete pracovat:
Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 376 353 383
E-mail: personalni@dzklatovy.cz

Další nabídka práce podle lokality