Nabídka práce Montážní dělníci mechanických zařízení - Ovčáry na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ v lokalitě Ovčáry na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. (26513528). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 21 000 Kč .

Pracovní pozice:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
27
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
21 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody firemní akce, příspěvek na bydlení, na dopravu, lékařská péče
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Bednářová Eva, tel. 736 526 713,
e-mail: nabor@tpca.cz; michaela.cesakova@tpca.cz,
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Náplň práce:
práce na montážních linkách odd. lisovny, svařovny, lakovny, finální montáže, logistiky.

Pracovní doba:
6:00 - 15:30 hod a 15:30 - 23:55 hod.

Požadavky:
zručnost a flexibilita,
fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav,
praxe ve výrobě není podmínkou.

Zaměstnanecké výhody:
firemní akce, závodní stravování, příspěvek na bydlení, příspěvek na dopravu, lékařská péče.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
489761
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. (26513528)
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. - Průmyslová zóna Ovčáry
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 202 303
E-mail: nabor@toyotacz.com

Další nabídka práce podle lokality