Nabídka práce KUCHAŘ/KA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ/KA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel ARAMARK, s.r.o. (45794707). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
KUCHAŘ/KA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
21 300 Kč
Místo výkonu práce: Restaurace Fehrer, Newtonova 479, Průmyslová zóna - JIH, Liberec
Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici kuchaře/ky.
Náplň práce: spolupráce při vaření hotových jídel a minutek, a jejich následný výdej.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro letošní absolventy.
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenároková složka mzdy ve výši 0-20 % osobního ohodnocení.
Jedná se o smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení.
Benefity: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení
Hlásit se emailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
544473
Zaměstnavatel:
ARAMARK, s.r.o. (45794707)
Kde budete pracovat:
ARAMARK, s.r.o.-008 (Restaurace Fehrer Bohemia s.r.o.)
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 537 119
E-mail: fehrer.517@aramark.cz

Další nabídka práce podle lokality