Nabídka práce KUCHAŘ/KA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ/KA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2019 firma - zaměstnavatel HMP plus s.r.o. (27187900). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
KUCHAŘ/KA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
10.04.2019
Mzda:
16 280 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Ještědská 149, 460 08 Liberec
Požadavky: vyučení v oboru kuchař-číšník nebo praxe min. 3 roky, rád se učit novým věcem, nekonfliktní, komunikativní, loajální, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost, zdravotní průkaz
PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU URČITOU 2 LET
Pracovní náplň: zajištění kuchařské činnosti a přípravných prací, porcování masa, dodržování receptur a postupů, zajištění akcí (rautů), přijímka zboží, odpovědnost za kvalitu podávaných jídel, dodržování Haccp a veškerých hygienických norem, směny krátký, dlouhý týden
Nabízíme: stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, příjemné prostředí, zajištěné stravování.
Hlásit se emailem nebo osobně PO od 10:00 do 12:00 hod. na adrese Masarykova 1320, Liberec.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
546165
Zaměstnavatel:
HMP plus s.r.o. (IČ: 27187900)
Kde budete pracovat:
HMP plus s.r.o.-003 Hospoda Domov
Kontaktní údaje:
E-mail: reproint@centrum.cz

Prohlédnout dalších 1471 nabídek práce na Liberecku