Nabídka práce MANAŽEŘI VNĚJŠÍCH VZTAHŮ (ZamK) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAŽEŘI VNĚJŠÍCH VZTAHŮ (ZAMK) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 10.03.2022 firma - zaměstnavatel Mortons s.r.o. (04588649). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 52 500 Kč .

Pracovní pozice:
MANAŽEŘI VNĚJŠÍCH VZTAHŮ (ZamK)
Odvětví:
Kultura a sport
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Specialisté pro styk s veřejností
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.03.2022
Mzda:
52 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:31/10/2019 (ZamK) a:1/7/2020
Společnost Mortons s.r.o. přijme pracovníka/pracovnici na pozici Manažeři vnějších vztahů.
Náplň práce:
- zodpovědnost za budování a udržování pozitivních vztahů s klienty, rychlé a efektivní řešení stížností zákazníků včetně nastavení procesů zákaznického servisu.
Výhodou:
- znalost českého, anglického a ruského jazyka.
Požadujeme:
- intenzivní praxe se zákaznickým servisem a řízením zaměstnaneckých vztahů
- excelentní komunikační dovednosti.
Kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Ruština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66449113
Zaměstnavatel:
Mortons s.r.o. (04588649)
Kde budete pracovat:
Mortons s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: ondrej.kriz@rutlands.cz

Další nabídka práce podle lokality