Nabídka práce SKLADNÍCI (ZamK) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI (ZAMK) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel Parth enterprises, s.r.o. (01992937). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
SKLADNÍCI (ZamK)
Odvětví:
Výroba a provoz
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pomocní skladníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:14/11/2019 (ZamK)
KONTAKT telefonicky, e-mailem.
Výhodou:
- znalost hindského jazyka z důvodu komunikace s dodavateli v Indii.
Náplň práce:
- manipulace ve skladu s textilem, zadávání dat do počítače.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66453272
Zaměstnavatel:
Parth enterprises, s.r.o. (01992937)
Kde budete pracovat:
Parth enterprises, s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 222 804
E-mail: ajayboble@gmail.com