Nabídka práce Elektrikář - Krupka na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ v lokalitě Krupka na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Tivall CZ, s.r.o. (27385817). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Elektrikář
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Čtyřsměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Údržba, opravy a seřizování silnoproudých zařízení podle technické dokumentace, Preventivní prohlídky zařízení, Doplňování technického materiálu + náhradní díly, Vedení technické dokumentace, Navrhování technických zlepšení vedoucí ke spolehlivosti strojů, Dodržování vnitřních předpisů v oblasti hygieny, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí
Očekáváme:
Základní znalost NCE, SAP, MS Excel, základ PLC,
Týmového hráče, Manuální zručnost a fyzickou zdatnost ,
Výhodou - znalost zásad správné výrobní praxe, znalost ukrajinštiny
Ochota a schopnost pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se, umění přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres, chuť pracovat, vážit si své práce
Pracovní doba (od - do): ranní 6-18 hod. noční 18-6 hod.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66457039
Zaměstnavatel:
Tivall CZ, s.r.o. (27385817)
Kde budete pracovat:
Tivall CZ, s.r.o.,
Kontaktní údaje:
E-mail: veronika.kordikova@cz.nestle.com

Další nabídka práce podle lokality