Nabídka práce PRIMÁŘ/KA PSYCHIATRIE - Žamberk na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRIMÁŘ/KA PSYCHIATRIE v lokalitě Žamberk na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 16.06.2022 firma - zaměstnavatel Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk (00196096). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 60 000 Kč .

Pracovní pozice:
PRIMÁŘ/KA PSYCHIATRIE
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Lékaři v psychiatrických oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.06.2022
Mzda:
60 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody možnost zapojení do firemní mobilní sítě
Podnikové stravování příspěvek na závodní stravování,
Poznámka k nabídce práce:
Nabízíme místo primáře psychiatrického oddělení
MÍSTO VÝKONU: Za Kopečkem č.p. 353, 564 01 Žamberk
PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce v ambulantní i lůžkové sféře
POŽADUJEME:
- atestaci v oboru psychiatrie
- bezúhonnost
NABÍZÍME:
- nadstandartní platové podmínky
- možnost osobního rozvoje
- možnost uplatnění vlastních vizí v řízení oddělení
- příjemný kolektiv na vysoké odborné úrovni
- příspěvek na závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- možnost zapojení do firemní mobilní sítě
- štědré zaměstnanecké benefity
Jsme zařazeni do reformy psychiatrické péče
KONTAKT: telefonicky nebo email

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66467230
Zaměstnavatel:
Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk (00196096)
Kde budete pracovat:
Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk
Kontaktní údaje:
Tel.: 723 902 541
E-mail: bulicek@albertinum-olu.cz