Nabídka práce Stavební mistr- stavbyvedoucí - Jablonec nad Nisou

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ MISTR- STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Jablonec nad Nisou přichází na pracovní trh ke dni 09.06.2022 firma - zaměstnavatel TERMIL s.r.o. (25490885). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavební mistr- stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví (nabídky práce na Jablonecku)
Management (nabídky práce na Jablonecku)
Profesní zařazení:
Hlavní stavbyvedoucí
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.06.2022
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Náplň práce (vše po zaškolení zkušeným kolegou v případě absolventa):
- samostatné vedení stavby nebo její části
- kontrola dodržování technologických předpisů a postupů
- tvorba a dodržování harmonogramu výstavby
- vedení administrativy spojené se stavební zakázkou
- komunikace s jednotlivými dodavateli stavebních materiálů a prací
- koordinace vlastního týmu a také subdodavatelů stavby
Požadujeme:
- min. střední odborné vzdělání s výučním listem
- základní znalost problematiky výstavby
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, flexibilitu
- snahu a chuť zapracovat se do nabízené pozice
- bydliště v regionu Jablonec n.N. / Liberec výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní a zavedené firmě
- atraktivní finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků
- profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
- práci v zajímavém prostředí a přátelském kolektivu
- důkladné zapracování po boku zkušeného stavbyvedoucího v případě absolventa
- zaměstnanecké výhody
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- tankování pohonných hmot za zvýhodněné ceny, služební automobil, telefon, PC či tablet, plně hrazená hodnotná školení a kurzy, výroční bonusy, pravidelné firemní akce a oslavy

Kontakt: e-mailem, telefonicky od 7:00 do 15:30 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66472135
Zaměstnavatel:
TERMIL s.r.o. (25490885)
Kde budete pracovat:
TERMIL s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 011 246
E-mail: mzdova@termil.cz

Prohlédnout dalších 432 nabídek práce na Jablonecku