Nabídka práce Sales manager - Pečky na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SALES MANAGER v lokalitě Pečky na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 20.12.2021 firma - zaměstnavatel Pečky ASDM s.r.o. (28806042). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 24 100 Kč .

Pracovní pozice:
Sales manager
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.12.2021
Mzda:
24 100 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody osobní rozvoj, možné odměny
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
e-mail: 108537@gmail.com,
osobně: Grégrova 1226, Pečky, Po 12 - 14 hod.

Náplň práce:
Aktivně se podílet na poptávání obchodních zakázek
Komunikace se zákazníky a zahraničními partnery.

Požadavky:
Ovládání ruského jazyka podmínkou (rodilý mluvčí)
Znalost ruského trhu potrubních armatur pro ropu a plyn
Schopnost odjezdu na služební cesty do Ruska (zejména Sibiřské a Severovýchodní oblasti).

Zaměstnanecké výhody:
Zajímavá práce, osobní rozvoj, odpovídající mzdové ohodnocení, možné odměny.

Pracovní doba:
Po - Pá: 9 - 18 s přestávkou 1 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jiné služební cesty do Ruska, znalost ruského trhu potrubních armatur pro ropu a plyn
Jazykové znalosti:
Ruština (aktivní) rodilý mluvčí

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66479899
Zaměstnavatel:
Pečky ASDM s.r.o. (28806042)
Kde budete pracovat:
Pečky ASDM s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: 108537@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality