Nabídka práce VETERINÁRNÍ INSPEKTOR/KA - VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VHS - Mirovice na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa VETERINÁRNÍ INSPEKTOR/KA - VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VHS v lokalitě Mirovice na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 06.06.2022 firma - zaměstnavatel Státní veterinární správa (00018562). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 46 840 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VETERINÁRNÍ INSPEKTOR/KA - VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VHS
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Písecku)
Profesní zařazení:
Veterinární lékaři
Úvazek:
Služební poměr
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.06.2022
Mzda:
31 670 až 46 840 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Provádění veterinárně hygienického dozoru podle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči.
Požadujeme: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky SODEX ve výši Kč 100,-5 dní zdravotního volna.
První kontakt: pí. Plchová Melanie POUZE NA TEL. 420 731 134 708, 420 387 789 528 (denně mezi 7:00 - 15:30) NEBO NA EMAIL: m.plchova@svscr.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66482942
Zaměstnavatel:
Státní veterinární správa (IČ: 00018562)
Krajská veterinární správa SVS pro Jihočeský kraj - pracoviště Mirovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 420 731 134 708, 420 387 789 528
E-mail: m.plchova@svscr.cz

Prohlédnout dalších 498 nabídek práce na Písecku