Nabídka práce POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2020 firma - zaměstnavatel MAPAKO s.r.o. (07998058). Výše nabídnuté mzdy je 20 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2020
Mzda:
18 000 až 20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 93130 Dělníci v oblasti výstavby budov
- Místo výkonu práce: Selicharova č.p. 1419 - 1420, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12
- PP na dobu neurčitou, nástup 2.3.2020
- Náplň práce: pomocné stavební práce při revitalizaci byt. domu (přípravářské stavební práce, pomocné zednické práce, pomocné betonářské práce, manipulace stavebního materiálu, asistence hlavním stavebním pracovníkům)
- Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v kolektivu, schopnost vykonávat výškové práce, bezúhonnost
- Nabízíme: možnost dlouhodobé spolupráce, fixní plat + bonusovou složku k výplatě v závislosti na kvalitě a rychlosti realizace, možnost využití firemního automobilu k dopravě (do práce, z práce) plně hrazeno zaměstnavatelem
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v době 9 až 15 hod), kontaktní osoba: Kořínek Pavel, tel.: 605 732 206, e-mail: mapako@mapako.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66485208
Zaměstnavatel:
MAPAKO s.r.o. (07998058)
Kde budete pracovat:
MAPAKO s.r.o. - hk12
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 732 206
E-mail: mapako@mapako.cz