Nabídka práce Učitel/ka mateřské školy - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 07.02.2020 firma - zaměstnavatel SmartFox Education s.r.o. (01921061). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Učitel/ka mateřské školy
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.02.2020
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Místo výkonu práce: U zásobní zahrady 15, Praha 3. Prvotní kontakt emailem: prace@foxikovaskolka.cz nebo telefonicky 739453086 v době 9:00 - 15:00 hodin.
Požadavky: vzdělání odpovídající nabízené pracovní pozici (minimálně učitelství pro mateřské školy), praxe v oboru vítána, anglický jazyk minimálně na komunikativní úrovní, práce na PC, flexibilita, kreativita, dobrý zdravotní stav, zkušenost s programem Začít spolu vítána
Náplň práce: příprava a plánování aktivit pro děti mateřské školy
Zaměstnanecké výhody: 40 dní dovolené, Multisport karta, penzijní připojištění.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66488682
Zaměstnavatel:
SmartFox Education s.r.o. (01921061)
Kde budete pracovat:
SmartFox Education s.r.o. 03
Kontaktní údaje:
Tel.: 739453086
E-mail: prace@foxikovaskolka.cz