Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE POVRCHOVÉ ÚPRAVY KOVŮ - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE POVRCHOVÉ ÚPRAVY KOVŮ v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 10.02.2020 firma - zaměstnavatel ERKADOS, družstvo (27502341). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 000 Kč .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE POVRCHOVÉ ÚPRAVY KOVŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pomocní dělníci ve výrobě
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.02.2020
Mzda:
18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 93292 Pomocní dělníci ve výrobě
- Místo výkonu práce: Pracoviště AXIS a.s., Kydlinovská č.p. 29/77, Pražské Předměstí
500 02 Hradec Králové 2
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.3.2020
- Náplň práce: práce na úpravě povrchu kovů - broušení
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Repetskyy Ivan, tel.: 774 870 954

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66488970
Zaměstnavatel:
ERKADOS, družstvo (27502341)
Kde budete pracovat:
Pracoviště AXIS a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 870 954
E-mail: repetskyy@seznam.cz