Nabídka práce Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTATNÍ SPECIALISTÉ V OBLASTI ÚČETNICTVÍ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 19.02.2020 firma - zaměstnavatel Českomoravská konfederace odborových svazů (00675458). Výše nabídnuté mzdy je 31 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Ostatní specialisté v oblasti účetnictví
Odvětví:
Administrativa
Finance
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.02.2020
Mzda:
28 000 až 31 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Popis pozice
" Účtování běžných účetních operací finančního účetnictví.
" Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
" Vystavení a zaúčtování faktur přijatých, vydaných, interních dokladů, vyúčtování.
" Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.
" Vedení pokladny a finančních prostředků, vyúčtování zahraničních služebních cest.
" Vedení evidence majetku, spolupráce při inventarizaci majetku a závazků.
" Závěrkové operace, inventarizace, roční účetní závěrka, podklady pro daňová přiznání.
" Participace na analýzách, tvorbě a čerpání rozpočtu včetně výkazů na střediska.
" Administrativní podpora pro projekty ČMKOS.
" Vedení agendy "Smlouvy" (archivace).
Požadujeme
" Středoškolské vzdělání se zaměřením na účetnictví.
" Znalost účtování Veřejně prospěšného poplatníka (dříve neziskové organizace) výhodou.
" Znalost ekonomického software ABRA výhodou.
" Počítačová způsobilost MS Office - zejména Word, Excel.
" Samostatnost, týmovost, aktivní přístup k práci, časová flexibilita, odolnost vůči stresové zátěži, komunikativnost, zodpovědnost.

Stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66494066
Zaměstnavatel:
Českomoravská konfederace odborových svazů (00675458)
Kde budete pracovat:
ČESKOMOR.KONFED.ODB.SVAZŮ-001
Kontaktní údaje:
E-mail: srna.jan@cmkos.cz